Horror

ÕÕVASTAV UUDIS!
2011.a. detsembris toimus Smålandis asuvas Mariannelundis kõige jõhkram grupivägistamine Rootsi õigusajaloos. Ühes “üksindatulnud lapspagulaste” majutuskohas otsustas grupp afgaane, et “neil on vaja tüdrukut, keda ke…da”. Hedayat Rahmati, keda oli korra karistatud vägistamise eest ja oli olnud kohtualune ka ühes teises kriminaalkuriteos, oli vaatamata sellele Migratsiooniametisse tõlgina tööle võetud. Tema oli see, kes pettis endaga keskusesse kaasa tulema ühe noore rootslanna, kahe väikese lapse ema. Kohale jõudes ründas Rahmati rootslannat esimesena. Seejärel vägistasid 9 afgaani terve öö üheaegselt nii vaginaalselt, anaalselt kui oraalselt. Kuni ühed vägistasid, siis teised seni oma järjekorda oodates juubeldasid, naersid, plaksutasid – ühesõnaga “moslemimehed pidutsesid”. Kui politseinikud järgmisel hommikul pagulaskeskusest verise naise leidsid, oli ohver rasketest vigastusest tingituna täiesti apaatne (mittekontaktne). Ohvri kehast (ka maost, seedetraktist, pärasoolest) leiti 9 mehe spermat. Väikelaste ema oli kuu aega psühhiaatriakliinikus ravil ning tema füüsilised vigastused olid nii suured, et ta jäi eluks ajaks ratastooli.
Eile kirjutas Rootsi meedia, et 2012.a. märtsis 6-ks aastaks vangi mõistetud ja 15-ks aastaks Rootsi sissesõidukeelu saanud Rahmati vabastati nüüd nelja-aastase karistuse kandmise järel vanglast, ning ta kõnnib jälle vabalt mööda Rootsi tänavaid, sest Afganistan ei võta Rootsist tagasisaadetuid afgaane enam vastu.
Selle kohutava looga on seotud veel uudiseid. Näiteks üks vägistaja, kelle spermat leiti ohvri näolt, mõisteti mingil hetkel õigeks ning talle määrati 130 000 krooni valuraha uurimise ajal vanglas oldud aja eest. See tähendab, et maksumaksjad, ka ohvri lähedased, maksid kurjategijale lõpuks peale.
Dömd till utvisning för rekordvåldtäkt men får stanna ändå: “Afghanistan vägrar ta emot honom”
Tog initiativ till “värsta brottet någonsin”. Nu är afghanske våldtäktsmannen…
Share
friatider.se|By Fria Tider Inrikes

Horror

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s